Drodzy fani muzyki!

Wraz z sytuacją pandemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się korona wirusa w naszym kraju tysiące muzyków tak jak Wy utknęły w domach. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo ten stan będzie trwać. Bez względu na sytuację, twórcy aby żyć, aby wspierać rodziny muszą występować. Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem. Rola artystów się nie zmienia, polega ona na dzieleniu się z Wami swoimi przeżyciami, na oderwaniu Was od codziennych zajęć.

Wraz z rozpoczęciem epidemii powodowani koniecznością zaczęliśmy organizować koncerty udostępniane za pośrednictwem internetu. Nasza rola polega na umożliwieniu Wam jak najlepszego kontaktu z artystami tu i teraz. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć i usłyszeć artystę w innych warunkach; z bliska i u siebie w domu. Będzie nas niewiele, będzie kameralnie i nastrojowo.
Może przygotujcie ulubiony trunek, zapalcie świeczkę i zajmijcie wygodne miejsce.
Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi. Staramy się docierać do Was z najlepszą możliwą jakością dźwięku oraz obrazu. Koncerty będą nadawane w jakości full HD.

Po koncercie zapraszamy na interaktywne spotkania z artystą (Backstage). Ze względu na ograniczenia technologiczne na te spotkania możemy przygotować ograniczoną liczbę miejsc.

Razem wspieramy naszych bohaterów.
Kupując bilet wspierasz artystów ale także polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. 10% zysku z koncertu przekazujemy na ten ważny cel.

* Autorem znaku „dla WAS graMY” jest nasz przyjaciel Luka Rayski. Dziękujemy!

Bądźcie z nami!
Zespół „dla WAS graMY”

„dla WAS graMY” to również sygnał dla wszystkich muzyków i twórców.

„ Chciałabym Was namówić do zrobienia kroku naprzód. Jeszcze niedawno w równej mierze mogliśmy się utrzymywać z grania koncertów oraz ze sprzedaży płyt. Wraz z nadejściem ery internetu i serwisów streamingowych straciliśmy bardzo ważne źródło utrzymania.

Teraz kiedy nie możemy się spotykać z publicznością podczas koncertów zostajemy odcięci od środków na codzienne utrzymanie. To sygnał, że musimy przystosować się do nowych warunków. Wiem, że ogromna większość Was nie ma w ogóle stałego zatrudnienia, ubezpieczenie nieliczni. Mamy rodziny które nas wspierają, które my w równym stopniu musimy wspierać.
Wasi fani Was potrzebują, liczą na Was. Wyjdźcie im naprzeciw. Wasz głos jest ważny.

Drodzy fani!
Wy także macie niełatwo. Bardzo siebie potrzebujemy nawzajem. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Razem z Wami musi nam się udać!

Aga Zaryan